İçeriğe ilişkin sorumluluk

Solvay Fluor GmbH
Werner Schmitt
Hans-Böckler-Allee 20
30173 Hannover

Tel: +49 (0) 511 857 0
Faks: +49 (0) 511 857 2146

Email:

Place: Hannover
Register: Hannover HRB 58647
Managing Directors: Horst Kröger, Dr. Johannes Eicher

1. İçerik

Yazar, verilen bilgilerin güncelliği, doğruluğu, bütünlüğü veya kalitesi konusunda sorumluluk kabul etmeme hakkına sahiptir. Bu nedenle, eksik veya yanlış olan tüm bilgiler de dahil olmak üzere, verilen bilgilerin kullanılmasından doğan zararlara yönelik tüm sorumluluk talepleri reddedilecektir. Sunulan fırsatlar bağlayıcı değildir ve sorumluluk oluşturmaz. Sayfaların bölümleri veya tüm fırsatlar ve bilgileri de içeren yayının tamamı, ayrıca duyurulmadan yazar tarafından genişletilebilir, değiştirilebilir veya tamamen silinebilir.

2. Yönlendirme ve bağlantılar

Yazar -sayfalardaki yasa dışı içeriğe ilişkin tam bilgiye sahip değilse ve ziyaretçilerin bu sayfaları görmesini engelleyebilecek durumda değilse- kendi sayfalarından bağlanılan veya referans verilen hiçbir içerikten sorumlu değildir. Burada sunulan bilgilerin kullanılmasından doğan bir zarar oluşması durumunda, bu sayfalar ile bağlantılı olan kişi değil, sadece bu sayfaların yazarı sorumlu olacaktır. Ayrıca, yazarın sayfasında yayınlanan tartışma panoları, ziyaretçi defterleri veya posta listelerinde paylaşılan ilanlardan veya mesajlardan yazar sorumlu değildir.

3. Telif Hakkı

Yazar, telifli materyalleri yayınlama amaçlı kullanmamaya niyetlidir, kullanımı gerektiren durumlarda ise ilgili materyalin telif hakkını belirtmek zorundadır. Yazar tarafından oluşturulan tüm materyaller için telif hakkı ayrı tutulmuştur. Resimler, şemalar, sesler veya metinler gibi ögeleri yazarın onayı olmadan elektronik veya basılı olarak kopyalanmak veya kullanmak yasaktır.

4. Bu feragatnamenin kanuni geçerliliği

Bu feragatname, referans ile yönlendirildiğiniz İnternet yayınının bir parçası olarak kabul edilir. Bu beyanın bölümleri veya tek tek şartları yasal veya doğru değilse, diğer bölümlerin içeriği bu durumdan etkilenmez. Alüminyum Lehimlemeye dönüş.

Biçim Oluşturma

Ahlers Heinel Werbeagentur GmbH
Lortzingstraße 1
30177 Hannover

info@ahlersheinel.de
www.ahlersheinel.de